PROJELER

Hayatın Elinden Tut
Bu proje, Eskişehir’de yaşayan yaşlı bireylerin bakımlarının nasıl yapıldığı ve nasıl yapılması gerektiğine yönelik farkındalık yaratmayı amaçlamıştır. Bu yönde ilerleme sağlamak adına yetkin kişiler tarafından sertifikalı eğitimler verilmiştir. Eğitime katılan bireyler, bahsedilen alanda çalışmak isteyecek olursa, istihdam sağlamak hedeflenmektedir.
Art:Tool For Environmental Awareness
8 ülkeden 4'er kişinin katıldığı, çevre bilincini aşılamaya yönelik bir gençlik değişimi projesidir. Estonya'da gerçekleşmiştir.
Traditions Around The Fire
8 ülkeden 8'er kişinin katıldığı bir gençlik değişimi projesidir. Romanya'da gerçekleşmiştir.
Tri-Naitonal Student Exchange Program

Eskişehir, Tel Aviv ve Frankfurt şehirlerinin kültülerini tanımak, ilişkileri kuvvetlendirmek için gerçekleştirilmiş bir öğrenci değişim projesidir.
1 Page 1000 World
Avrupa Birliği Bakanlığı Türk Ulusal Ajansı’nın Erasmus + Bireylerin Öğrenme Hareketliliği Programı kapsamında hibe almaya hak kazanan ’1 SAYFA 1000 DÜNYA- 1 PAGE 1000 WORLD’ Projesi ile Sosyal Medyanın gençlerin uluslararası etkileşimindeki rolü, sahip olduğu güç, doğuşu ve evreleri, günlük hayatta kullanım alanları, faydaları ve zararları üzerine atölyeler yapılmış ve yerel halk ile katılımcıların iletişim kurması sağlanmıştır.
Siz Küçükken Biz Büyürken
Tazelenme Üniversitesi İzmir Kampüsü ve Konak Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerileriyle birlikte gerçekleştirilen 12 haftalık projede, geçmişten günümüze kadar aktarılmış olan çocuk oyunları üzerinde durulmuştur. Katılımcılar 12 haftalık süre boyunca belli aralıklarla bir araya gelmiş ve birbirlerine kendi çocukluk dönemlerinin oyunlarını öğretmiş ve oynamışlardır.  Bu proje ile, genç kuşak ile yaşlı kuşak arasında etkili bir iletişim süreci gerçekleştirmek ve kuşaklararası aktarımı pekiştirmek hedeflenmiştir.
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now
IMG_0196